ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Florbal chlapcov

Družstvo našich chlapcov dosiahlo dnes vynikajúci výkon. Na Okresných majstrovstvách stredných škôl vo florbale vybojovali 1. miesto(z 13 družstiev) a postúpili na Majstrovstvá kraja ktoré sa uskutočnia v Dunajskej Strede dňa 6.4.2018. Bolo to veľkým prekvapením celého turnaja preto, že naši chlapci mali len jedno družstvo na rozdiel od ostatných, ktorí hrali na dve družstvá. Vďaka tomu, že naši hrali s veľkým srdiečkom a fantastickým nasadením dosiahli vo finále po dvoch výhrach nad Gymnáziom Hollého a SPŠ Komenského a remíze so Športovým gymnáziom prvenstvo za čo si zaslúžia veľký obdiv. Škoda že ste nevideli tie prekvapené výrazy našich súperov. Štyria chlapci Kozík, Rímeš, Svíčka a Svetlík odohrali v podstate celý turnaj bez striedania, na krátko ich striedali Tomašovič a Sagan. Vynikajúci brankár Sudimák podržal našich chlapcov.
Gratulujeme, vďaka za vzornú reprezentáciu našej školy a držíme palce na Krajských majstrovstvách v D. Strede.

Mgr. Juraj Kulka

Športujem, športuješ, športujeme

Športové úspechy našich žiakov nás vždy potešia.

Okrem školských súťaží, ktoré organizuje PK TSV, zapájame žiakov i do športových súťaží pre stredné školy. Na tomto mieste Vás budeme informovať ako sa nám darilo.