Stravovanie v ŠJ Objednávanie stravy Výška príspevku na stravovanie Prihláška na stravovanie

aktualizované  29. 11. 2022

ŠKOLSKÁ  JEDÁLEŇ

OZNAM

Vybrané bolo 3. finančné pásmo nasledovne:

Stravovanie v školskej jedálni:

• obedy sa vydávajú v čase od 12:00 hod. do 14:30 hod.
  • odhlasovanie zo stravy je možné najneskôr do 13:30 hod. predchádzajúceho dňa  telefonicky príp. v ŠJ na odhlasovacom termináli alebo TU
  • ak rodič nestihne odhlásiť včas dieťa z obeda, má nárok v ten deň si zobrať stravu do obedára

Dochádzajúci žiaci (čiže tí, ktorí nie sú ubytovaní v ŠI), ktorí majú záujem o stravovanie v ŠJ, majú povinnosť koncom každého kalendárneho mesiaca sa samostatne prihlásiť na stravovanie na nasledujúci mesiac.

V prípade, že neviete svoje prihlasovacie údaje do aplikácie strava.cz, kontaktujte vedúcu ŠJ p. Hanzelovú (033/5914117)

Platbu za stravu môžete realizovať 2 spôsobmi:

1. trvalým príkazom (tak, aby  platba bola na našom účte vždy mesiac vopred do 15-teho dňa v mesiaci)
  2. internetbankingom

Na začiatku školského  roka treba platbu za september uhradiť v mesiaci august a poslednú platbu v máji za jún.

Ak stravník nebude mať k prvému dňu v mesiaci uhradenú stravu, strava mu automaticky nebude poskytnutá.

Prosíme Vás, vyberte si akú kombináciu stravy bude žiak poberať:

Žiaci školského internátu – celodenná strava

120,00 € / mesačne

Žiaci školského internátu – z inej školy

80,00 € / mesačne

Dochádzajúci žiaci

50,00 € / mesačne

Číslo účtu školskej jedálne

(SK84 8180 0000 0070 0049 4583 )

Variabilný symbol

HESLO

(pridelené každému stravníkovi na začiatku štúdia)

Poznámka

Meno a priezvisko žiaka (nie rodiča) a trieda

Čipový systém:

Každý nový žiak si musí po prihláške na stravovanie zakúpiť čip v hodnote 1,50 € u vedúcej školskej jedálne. Čip platí študentovi počas celého štúdia.

V prípade straty si treba zakúpiť nový čip. Bez čipu nebude stravníkovi vydaný obed. Po odovzdaní čipu bude suma 1,50 € študentovi vrátená.

Vyúčtovanie stravného:

Vyúčtovanie stravného preplatku za celý školský rok sa vykoná v mesiaci júl - august. Preplatky budú vrátené na číslo účtu poslednej úhrady.

Ak žiak ukončí školskú dochádzku počas školského roka, preplatok za stravu mu bude vrátený aj v priebehu školského roka. Je potrebné, aby sa rodič skontaktoval s vedúcou školskej jedálne.

Kontakt:

e-mail:  hanzelova.martina@zupa-tt.sk                  tel.:  033/5914117

Vypracovala: Martina Hanzelová                          PhDr.Katarína Hrašnová, PhD., MPH

vedúca  ŠJ                                   riaditeľka  SZŠ Trnava

oznam vo formáte pdf: