Dotazníky druháci O MNE MATEMATIKA INFORMATIKA FYZIKA TATRA BANKA spolupráca

TATRA BANKA spolupráca

htps://schoolreadiness-qa.pisa.acer.org

Dobrý deň,

dovoľte, aby som sa v úvode mailu predstavil. Moje meno je Juraj Hanuš a pracujem v spoločnosti Tatra Banka na pozícii Innovation Development Manager. Jedna z oblastí, ktorej sa venujem, je spolupráca so strednými a základnými školami a v tejto súvislosti Vás aj kontaktujem (mailovú adresu som našiel na webstránke Vašej školy).

Rád by som sa na Vás obrátil s ponukou na spoluprácu.

Naša banka pripravuje koncept zvaný Student's Venture. Cieľom je podnietiť študentov stredných škôl k podnikateľskému mysleniu a vzdelávať ich v tejto oblasti. Po absolvovaní nami pripraveného online kurzu by sa nám študenti (v tímoch alebo individuálne) mohli prihlásiť so svojimi nápadmi na start-up, pričom tie najlepšie z nich by mali priradeného mentora, ktorý by im pomohol nápad zrealizovať (aspoň do podoby tzv. prototypu").

Tieto nápady by sa ku koncu roka odprezentovali porote zloženej z potencionálnych investorov a najlepší nápad by získal dotáciu na rozvoj start-upu. Zároveň by cenu získala aj škola, v ktorej nápad vznikol.

Momentálne zisťujeme predbežný záujem o tento program. Preto by sme sa radi opýtali, či by ste ako škola mali záujem na tomto programe participovať.

Ak áno, tak by sme si dovolili poprosiť Vás o súčinnosť pri distribúcii dotazníka pre študentov. Je pre nás dôležité pochopiť, ako študenti vnímajú túto tému a následne si podľa toho nastaviť očakávania. Vedeli by ste, prosím, tento dotazník dať vyplniť Vašim študentom vo veku 15-18 rokov (t. j. študentom kvínt-oktáv, respektíve prvého až štvrtého/piateho ročníka)?

Vopred ďakujeme za Vašu odpoveď a nižšie posielame odkaz na spomínaný dotazník.

Link na dotazník:

S pozdravom,

Juraj Hanuš / Innovation Development Manager / Tatra banka a.s.