Školský internát

Pokyny k ubytovaniu

Ubytovanie v ŠI sa poskytuje len v rámci kapacity ŠI.

O prijatí rozhoduje riaditeľka SZŠ v Trnave, na základe žiadosti. O ubytovanie na ďalší školský rok žiada zákonný zástupca žiaka, alebo žiak starší ako 18 rokov do 30. júna.
Žiaci prijatí na strednú školu žiadajú o prijatie do ŠI bezprostredne po prijatí na strednú školu. Vyplnia a podpíšu  (žiak nad 18 rokov, do 18 rokov zákonní zástupcovia ) Žiadosť o prijatie do školského internátu na príslušný školský rok a odovzdajú ju, alebo pošlú poštou na adresu ŠI. Tlačivo je k dispozícii na stiahnutie, v dokumentoch alebo si ho môžete stiahnuť tu

vo formáte doc SI-ziadost-prijatie.doc

vo formáte pdf  SI-ziadost-prijatie.pdf

Vyplnenú žiadosť môžete zaslať aj elektronicky na internatszs@gmail.com.

K žiadostiam žiakov, ktorí boli ubytovaní v predchádzajúcom období, sa vyjadrujú jednotliví skupinoví vychovávatelia ŠI. Prijatie do ŠI platí len na jeden školský rok. O prijatí je žiadateľ (žiak alebo jeho zákonný zástupca) písomne informovaný.