3. ročník Erasmus+ 2019-2022 Výberový proces a prihlášky 1. Aktivita - Londýn Znojmo - stáže Šírenie/diseminácia Španielsko - OVP učitelia Španielsko - OVP žiaci Znojmo - OVP učitelia Aktuality Zhrnutie - záver

Erasmus+ 2019-2022

Šírenie/diseminácia

Stážisti šírili Erasmus+

Stážisti 1. mobility projektu OVP-Z, ktorí dva týždne vykonávali odbornú vzdelávaciu prax v Londýne, mali 17. 12. 2019 opätovnú príležitosť šíriť/diseminovať zažité či už pozitívne, alebo aj negatívne chvíle. Opätovnú príležitosť z toho dôvodu, lebo Erasmáci boli prizvaní už na druhý DOD,  aby informovali potencionálnych žiakov ako aj ich rodičov a blízkych o možnosti vycestovať zo školy na odbornú stáž. V ďalších mesiacoch šk. roka 2019/2020 budú mať príležitosť vycestovať do Čiech žiaci odborov diplomovaná všeobecná sestra (DVS) a zdravotnícky asistent (ZA). Do Španielska vycestujú žiaci odboru ZA 3. ročník.

Účastníci 1. turnusu z Londýna všetkým študentom odporúčajú vyskúšať si zahraničnú mobilitu, nikto z nich by NEMAL premeškať túto jedinečnú príležitosť vidieť, zažiť, komunikovať, spoznať nových ľudí, nové prostredie, kultúru, nadviazať nové priateľstvá ...

stážisti z Londýna a projektový koordinátor školy

foto tu

farmaceutický laborant WEB_Erasmus__FL.pdf