Koordinátori

Koordinátor pre projektovú činnosť

Miestnosť: B-9
Telefón:

PhDr. Ingrid Juhásová, PhD.

Koordinátorka projektovej činnosti aktívne vyhľadáva a organizuje projekty, aktivity na rôznej úrovni (lokálna, regionálna, slovenská, nadnárodná) a zodpovedá za internacionalizáciu školy v súlade s Európskym plánom rozvoja školy aj prostredníctvom programu Erasmus+. Projektová koordinátorka je zodpovedná za plynulú realizáciu projektu, riadi činnosť a aktivity projektového tímu (vzdelávacie, propagačné, informačné, realizačné), dbá na dodržiavane časového harmonogramu projektu, zodpovedá za kontrolu a efektívne vynakladanie finančných prostriedkov, plánuje, organizuje, riadi, zabezpečuje a kontroluje aktivity projektu, komplexne pripravuje procesy na priebežné monitorovanie aktivít. Koordinátorka zabezpečuje komunikáciu zamestnancov školy a žiakov, zapojených do projektu, komunikáciu s partnermi, zapojenými do projektu, a komunikáciu s rôznymi inštitúciami a organizáciami v rámci realizácie projektu. Koordinuje činnosť miestneho  centra rozvojového programu DofE, poskytujúce žiakom možnosti neformálneho vzdelávania, ktoré umožňuje jednotlivcovi identifikovať, ohodnotiť a osvedčiť zručnosti. Tento proces potvrdzovania zručností podporuje sociálnu inklúziu účastníkov, zvyšuje ich šance na trhu práce a otvára nové pracovné príležitosti. Koordinátorka participuje na organizovaní Euroweeku – Európskeho týždňa odborných zručností v rámci lokálnej aktivity v priebehu DOD školy.

Prostredníctvom intenzívnej spolupráce s čo najväčším počtom zamestnancov a žiakov zatraktívňuje a modernizuje výchovno-vzdelávací proces na našej škole. U žiakov všetkých študijných odborov školy sa posilňujú štruktúrované odborné kompetencie i neformálne zručnosti, spolupatričnosť ku škole a ich osobnostný rozvoj (soft skills).