Koordinátori

Miestnosť: C-4
Telefón:

Mgr. Karin Boboková

Koordinátorka pre metodické vedenie triednych učiteľov zabezpečuje koordináciu práce triednych učiteľov a výchovno-vzdelávacej činnosti v triede, organizuje zasadnutia metodického združenia triednych učiteľov. Sleduje aktuálnu legislatívu vedenia triednej dokumentácie a vedie dokumentáciu metodického združenia triednych učiteľov. Usmerňuje začínajúcich pedagógov v pozícii triedneho učiteľa. Monitoruje spoluprácu triednych učiteľov s vyučujúcimi, s rodičmi, s výchovným poradcom a koordinátorom prevencie Zabezpečuje informácie o zhromažďovaní údajov o žiakoch v súlade s právnymi predpismi v spolupráci s ostatnými pedagogickými zamestnancami., koordinuje a podporuje kooperáciu, osobnostný a profesijný rast triednych učiteľov.