2. ročník DofE

DofE deň

Dňa 21.9.2022 sa na našej Strednej zdravotníckej škole v Trnave uskutočnil 1.ročnik DofE deň. Organizátormi boli pani profesorky PhDr. Ingrid Juhásová, ktorá je zároveň koordinátorka programu a Mgr. Petra Chmurová, ktorá je zároveň vedúca programu. Zapojili sa aj 3 žiaci druhých ročníkov: ambasádorka programu Alexandra Ostrá (2.A), účastníčka programu Kristína Križanová (2.A), účastník programu Filip Novanskí (2.E).
Stánok sa nachádzal v hlavnej hale školy. Žiaci prezentovali program DofE aj vo vybraných triedach 1.,2.,3. ročníkov. Rozprávali o tom čo DofE je, prečo je dobré a samozrejme nesmeli chýbať zážitky s expedície. Tento deň dopadol úspešne. Dokazuje to aj veľa prihlásených nových  dofákov. Tešíme sa na vás. Dúfame, že tohtoroční dofáci budú minimálne takí úspešní, ako tí minuloroční.