Erasmus+ COVID-19

Aktualita 3

Návšteva u budúceho projektového partnera – výnimočná pozvánka do Čiech

Riaditeľka školy PhDr. Katarína Hrašnová, PhD., MPH, zástupca školy (Mgr. Juraj Takáč), koordinátor pre projektovú činnosť (PhDr. Ingrid Juhásová, PhD.) spolu s kolegom z odboru fyzioterapeut (PhDr. Peter Pristach) sa v termíne 9.11.-10.11.2021 stali hosťami spoločnosti AKESO holding so sídlom v Prahe.

Program dvojdňovej návštevy bol skutočne „nabitý“. Cieľom bolo zoznámiť sa so zdravotníckymi zariadeniami:

-          Multidiagnostické centrum Hořovice – detašované pracovisko v Prahe

-          Nemocnica Hořovice

-          Rehabilitační nemocnice v Berouně

Opätovne sa potvrdilo, že u našich susedov v Čechách sú zdravotnícke zariadenia na vysokej úrovni. Dúfame, že sa nám v krátkej budúcnosti podarí vytvoriť zaujímavú a prínosnú  spoluprácu.

Škola neustále hľadá možnosti ako zatraktívniť štúdium na našej škole. Prostredníctvom odborných mobilít chce umožniť žiakom získať odborné zručnosti na špičkových zaujímavých pracoviskách za hranicami Slovenska. Nadobudnuté odborné zručnosti, vedomosti ako aj osobnostný rast jednotlivcov sú predpoklady, ktoré zvyšujú šancu uspieť na trhu práce a stať sa úspešným vo svojom odbore.

fotky