Euroweek OVP 2022

VYHODNOTENIE POSTEROV z TOZ v SZŠ Trnava

Celý týždeň sme poctivo dokumentovali TOZ. Každá trieda si pripravila zo svojich aktivít poster, pri realizácii ktorého využila kreativitu a nápaditosť. Niektoré triedy si dokonca pripravili krátke video.

Po ukončení aktivít vymenovaná komisia porovnala a ohodnotila jednotlivé výstupy tried.
Hodnotiaca komisia:
R. Šarvaicová, J. Horváth, G. Dúbravová, M. Teringová, Z. Lieskovská, J. Juranová, P. Petrová, K. Ondrejkovič, M. Surmajová a 2 členovia ŽŠR

Každý člen hodnotiacej komisie si pozrel všetky výstupy tried a spravil poradie prvých troch miest. Sčítaním bodov hodnotenia sa na prvých miestach umiestnili:

1. miesto - III.G 17 bodov (klasický poster)
2. miesto - II. B 13 bodov (krátky film https://www.uschovna.cz/zasilka/YZR2F6BNWI98ZN9L-PS8 )
3. miesto - II. E 9 bodov (klasický poster)
4. miesto - II.C 6 bodov (e-poster)

Všetky triedy si zaslúžia pochvalu, pretože všetky výstupy boli pekné a zaujímavé iným spôsobom.

Mgr. Radka Šarvaicová