Erasmus+ COVID-19

Erasmus+ v čase corony

Informácia v súvislosti s Covid 19 - program Erasmus+

Corona kríza sa dotkla aj programu Erasmus+. Až do obdobia, kým MŠVV a Š SR povolí organizovanie školských aktivít mimo územia Slovenskej republiky, sú všetky aktivity v súvislosti s mimoriadnou situáciou pozastavené, NIE SÚ ZRUŠENÉ. Z tohto dôvodu sme požiadali Národnú agentúra programu Erasmus+ o navýšenie dĺžky projektu (výzva 2019) OVP-Z (plánovaný koniec 31. 5. 2021), aktuálne je koniec projektu do 31. 05. 2022.

Keďže sme boli úspešný vo výberovom procese –Výzva 2020 a škola získala grant pre realizáciu projektu: Medzinárodná odborná prax - moja budúcnosť, sú aktuálne na škole aktivované DVA projekty zamerané na získanie odborných zručností žiakov mimo SR. Odborné mobility sú plánované, ich realizácia bude ako doteraz spĺňať podmienku bezpečnosti účastníkov.

Tešíme sa na všetkých žiakov, ktorí prejavia záujem a podajú si prihlášku, ktorá je dostupná na webe - hlavná stránka školy.