PROJEKT 2014-2015

Aktivita 4

Pilotné overovanie inovácií a tvorba finálnej dokumentácie.

V rámci tejto aktivity budú overené doterajšie výstupy projektu – školské vzdelávacie programy s dôrazom na vybrané predmety, nové formy a metódy vzdelávania a nové didaktické prostriedky.

Aktivitu budú vykonávať pedagogickí pracovníci školy, ktorí budú priamo realizovať pilotné aktivity so žiakmi, interný metodik pre pilotné overovanie, ktorý bude spracovávať poznatky získané počas pilotného overovania. Za spracovanie záznamov z pilotného overovanie bude zodpovedný dokumentarista pilotného overovania. Vybrané vyučovacie hodiny budú nahrávané na video. Výstupom aktivity budú video nahrávky z vybraných pilotne overovaných hodín spolu s hodnotením a návrhom na úpravy, spracovanie a publikovanie na web stránkach školy. Pilotným overovaním doterajších výstupov sa otestuje ich úspešnosť a vhodnosť pre implementáciu vo výchovno-vzdelávacom procese školy.

Získaný materiál bude slúžiť ako podklad pre tvorbu definitívnej dokumentácie školy. Po zapracovaní relevantných pripomienok tak vznikne finálna pedagogická dokumentácia, pričom najdôležitejšími dokumentmi budú školské vzdelávacie programy v jednotlivých odboroch. Aktualizácia dokumentácie prebieha na úrovni školy, podieľajú sa na nej interní metodici pre zapracovanie úprav do školských vzdelávacích programov.

pilotovanie = kliknutím na príslušný predmet zobrazíte fotogalériu pilotovania

CHE PPK MFC ANJ
PIL AZD MAS NEJ