ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Ročníkový volejbalový turnaj

Rok s rokom sa zišiel a termín tradičného volejbalového turnaja sa našiel. Áno, dňa 4.4.2018 sa konal v telocvični SZŠ ročníkový turnaj vo volejbale. Po nevyhnutných prípravách a príhovore pani riaditeľky vypukli urputné boje. Úspešné podania, striedali presne umiestnené smeče a dobré nahrávky a prihrávky svedčia o tom, že naši študenti volejbal vedia hrať. A že, sa bojovalo o každú loptu, svedčí fakt, že väčšina zápasov sa hralo na 3 sety.

A ako to celé dopadlo?

Zlaté medaily a putovný pohár z rúk riaditeľky školy si prebralo družstvo 2. ročníka.
Strieborné medaily získalo družstvo tretieho ročníka fyzioterapeutov, bronzovými medailami dekorovala pani riaditeľka družstvo 4. ročníka. 4. miesto patrilo družstvu tretiakov, 5. miesto prvákom a 6. a 7. miesto patrilo prvákom a druhákom fyzioterapeutom.

Turnaj mal spád, presné určenie zápasov, skrátka dobre zorganizovaný.
Ďakujem kolegom Mgr. Kulkovi a Mgr. Zrníkovi za pomoc.
Tak čo, študenti, bude turnaj aj o rok ?

Mgr. Oľga Štefanovská

Športujem, športuješ, športujeme

Športové úspechy našich žiakov nás vždy potešia.

Okrem školských súťaží, ktoré organizuje PK TSV, zapájame žiakov i do športových súťaží pre stredné školy. Na tomto mieste Vás budeme informovať ako sa nám darilo.