ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Správa o športových činnostiach

V uplynulých dňoch sa uskutočnili finálové kolá v kolektívnych športoch kde dosiahli naši študenti mimoriadne dobré výsledky. Preto by sme sa radi pochválili a Vás o nich poinformovali.

Naše florbalistky  vybojovali 1. miesto z 11. zúčastnených škôl a postúpili na majstrovstvá kraja – Župnú olympiádu, ktorá sa uskutoční dňa 25.4.2019 v Trnave.

Chlapcom sa vo florbale darilo tiež veľmi dobre a v silnej konkurencii 11.družstiev obsadili 3. miesto.

Ďalším vynikajúcim úspechom je 1. miesto našich hádzanárok a postup na Župnú olympiádu.

Na finálovom zápase sa zúčastnilo 5 družstiev, medzi nimi aj Športové gymnázium.

Do finále vo volejbale sa dostali aj naše dievčatá. Z 12 účastníkov obsadili po rozhodujúcom zápase so Športovým gymnáziom 2. miesto. Tento rok sme v kolektívnych športoch dosiahli mimoriadne dobré výsledky, v hádzanej a florbale nás budú dievčatá reprezentovať na krajských turnajoch stredných škôl.Všetkým za vynikajúce výsledky gratulujeme.

Už nás čaká len okresné kolo v atletike kde máme ďalšie“ horúce želiezka“, favoritov na postup do krajských pretekov. Budeme všetkým držať palce aby sa im vydarili súťaže a tak spravili dobré meno sebe i našej škole.

Športu zdar, Mgr. Juraj Kulka

Športujem, športuješ, športujeme

Športové úspechy našich žiakov nás vždy potešia.

Okrem školských súťaží, ktoré organizuje PK TSV, zapájame žiakov i do športových súťaží pre stredné školy. Na tomto mieste Vás budeme informovať ako sa nám darilo.