ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Maratón aerobic

Dňa 30.1. 2019 sa študentky SZŠ zúčastnili školských majstrovstiev Trnavského kraja v aerobic maratóne stredoškolákov. Súťaže sa zúčastnilo 125 súťažiacich. Medzi nimi sa naše dievčatá nestratili a vzorne reprezentovali našu školu. Na majstrovstvá Slovenska postúpilo 10 účastníkov zo všetkých súťažiacich a našou prvou náhradníčkou je Vanda Hanzelová z III.E, ktorá bola ocenená permanentkou do aerobicového štúdia. Je to úspech pretože Vanda sa aerobicu nevenuje pravidelne. Osobitnú pochvalu by som chcela vysloviť Kristíne Kičinovej z II.E a Nikole Mikovej III.E za absolvovanie všetkých piatich súťažných kôl.
Mgr. Štefanovská

Športujem, športuješ, športujeme

Športové úspechy našich žiakov nás vždy potešia.

Okrem školských súťaží, ktoré organizuje PK TSV, zapájame žiakov i do športových súťaží pre stredné školy. Na tomto mieste Vás budeme informovať ako sa nám darilo.