ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Jesenný sumár zo športu

V októbri sme zaznamenali obrovský úspech v stolnom tenise. Dievčatá Kuglerová Karolína 1.B, Paniková Ema 1.E, Maglocki Sofija 3.A sa stali suverénne Majsterkami okresu a postúpili na Župnú olympiádu.

Ďalšou športovou akciou, ktorej sme sa zúčastnili bol futsalový turnaj dievčat, kde naše reprezentantky jednoznačne ovládli skupinu a skončili na prvom mieste. Zabezpečili si tak účasť vo finále, ktoré sa bude konať 8.12.2022. Vo futsale nás reprezentovali : Nina Šimalová 4.C, Simona Cedulová 3.E, Sofia Usačovová 1.E,Ema Paniková 1.E, Alexandra Eckerová 1.E, Kristína Tomčalová 4.C, Vivien Herzigová 4.C

Futsalového turnaja sa zúčastnili aj chlapci : Filip Oskar Krištofík 2.E, Filip Nagy 2.E, Peter Mesároš 3.C, Pavol Masároš 3.E, Timotej Kyselica 2.C, Matúš Gerši 2.C, Šimon Baláž 2.A, Tomáš Mažgut 2.B. V žiackom futsale sa zišla naozaj silná konkurencia a z turnaja si odnášame 4. miesto.

Ku dňu študentstva sa na našej škole uskutočnil florbalový turnaj medzi ročníkmi. Turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev. Všetky družstvá si boli perfektnou konkurenciou, ale nakoniec víťaz môže byť len jeden, a tým sa stalo zmiešané družstvo DFT. Druhé miesto obsadili výborní druháci a na treťom mieste skončila trieda 3.E, ktorá postavila vlastné družstvo. Štvrté a piate miesto si rozdelili žiaci tretieho ročníka „mix“ a prváci. Turnaj prebiehal pod perfektným vedením dvojice rozhodcov : Vincent Grüber a Betka Knotková.

Súčasne s florbalovým turnajom prebiehal na SPŠ stavebnej volejbalový turnaj v zmiešaných družstvách. V silnej konkurencii naši žiaci : Dominik Miko 4.E, Matej Držík 4.E, Peter Kudlík 1.C, Šimon Majzlík 4.C, Martina Chnápková 2.B, Dagmar Jančová 2.C, Katarína Chrvalová 2.C, Adriana Ferenczová 4.C. Obsadili skvelé druhé miesto. Na turnaj žiakov pripravovala p. profesorka Lieskovská.

foto TU

Športujem, športuješ, športujeme

Športové úspechy našich žiakov nás vždy potešia.

Okrem školských súťaží, ktoré organizuje PK TSV, zapájame žiakov i do športových súťaží pre stredné školy. Na tomto mieste Vás budeme informovať ako sa nám darilo.