ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Maratón aerobic

Pri príležitosti Dňa narcisov, ktorý pravidelne organizuje Liga proti rakovine, sa zúčastnili dievčatá SZŠ Trnava maratónu aerobicu. Je to podujatie, na ktorom mladí ľudia podporujú pohybom boj proti rakovine. V športovej hale Slávia Trnava v piatich blokoch cvičili študentky stredných škôl a žiaci základných škôl,Podujatie otvorila vedúca pobočky Ligy proti rakovine z Trnavy Mária Valentová. Inštruktorov aerobiku zabezpečovala Jana Dormič, majiteľka aerobikového štúdia. Ako som spomínala , dievčatá cvičili 2x intervalový tréning, čo bolo náročné na kondičku, 2x cvičenie spiralis- uvoľňovacie cvičenie a 1x aerobic. Naše dievčatá vzorne reprezentovali a viaceré vydržali všetkých 5 blokov. V prestávkach prebehlo losovanie vstupeniek i naše baby mali šťastie a odniesli kozmetické balíčky.
SZŠ reprezentovali nasledovné študentky: Kičinová, Lukáčová, Chalmovianska, Šišková, Hanzelová, Šimková, Miková, Ďurišová, Kúrková, Máliková.

SZŠ nemohla chýbať na takomto podujatí, veď poslaním školy je starostlivosť o zdravie nás všetkých.

Mgr. Štefanovská

Športujem, športuješ, športujeme

Športové úspechy našich žiakov nás vždy potešia.

Okrem školských súťaží, ktoré organizuje PK TSV, zapájame žiakov i do športových súťaží pre stredné školy. Na tomto mieste Vás budeme informovať ako sa nám darilo.