ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Okresné a krajské majstrovstvá stredných škôl v atletike

Už Vás asi unavujeme správami o výkonoch našich športovcov, ale nedá nám nespomenúť ďalší vynikajúci výkon  atlétov.

Dňa 17.4.2018 sme sa zúčastnili Okresných majstrovstiev v atletike na ktorých nás reprezentovalo 12 atlétov, ktorí získali 3 zlaté, 1 striebornú a 3 bronzové medaily. Najúspešnejší boli Nikola Miková ktorá získala v hode diskom 1.miesto a vo vrhu guľou 3.miesto, Klaudia Mihálková v hode diskom 2. a vo vrhu guľou 3. miesto, Petra Krajčovičová v behu na 400m bola prvá, ako i Patrik Kozík v behu na 800m a dievčenská štafeta v behu na 4x100m obsadila 3. miesto (Mučková, Krajčovičová, Sokolová a Kičinová). Všetci medailisti postúpili na krajské kolo (Župná olympiáda), ktorá bola včera, 19.4.2018 v Trnave kde sa nám opäť veľmi dobre darilo a získali sme 1 zlatú, 1 striebornú a 2 bronzové medaily. Najúspešnejšia bola Nikola Miková, ktorá získala 1. miesto v hode diskom a postúpila na celoslovenské kolo, striebornú medailu v hode diskom získala Klaudia Mihálková a 3. miesto získali Petra Krajčovičová a Patrik Kozík. Naša dievčenská štafeta ( Mučková, Krajčovičová, Gašparová a Kičinová) skončili na 4. mieste o 3 stotiny sekundy za  tretím.

Všetkým gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalších pretekoch.

Športujem, športuješ, športujeme

Športové úspechy našich žiakov nás vždy potešia.

Okrem školských súťaží, ktoré organizuje PK TSV, zapájame žiakov i do športových súťaží pre stredné školy. Na tomto mieste Vás budeme informovať ako sa nám darilo.