ÚSPECHY A OCENENIA

SOČ 2021

Dňa 26.3.2021 sa konala Krajská prehliadka SOČ online, teda dištančnou formou. Naši študenti boli opäť úspešní.
Odbor 13 História, filozofia, právne vedy
1. miesto Sára Pástorová, Martin Beneš- I. C- Pohľad do kabinetu kuriozít cez dielo De rebus falsae et dubiae existentiae od M Sentivániho (konzultant Mgr. V. Hlavatá),
Odbor 14 Teória učebných pomôcok a didaktiky
2. miesto Petronela Halmová- IV. G- Mikroskopické vyšetrenie močového sedimentu (konzultant Mgr. M. Nagyová)

V dňoch 26.-29.4.2021 sa konala Celoštátna prehliadka SOČ dištančnou formou. Naši študenti postúpili v dvoch odboroch- 13, 14. Síce sa na popredných miestach neumiestnili, no úspešne reprezentovali našu SZŠ .

Školské kolo SOČ

Dňa 23.2.2021 o 13,00 sa konalo Školské kolo SOČ dištančnou formou.

Zúčastnili sa ho títo študenti s nasledujúcimi prácami:

1. Lenka Palanská- III.C- Vybrané patologické stavy postihujúce ľudské telo a ich terapia, odbor 06, konz. PharmDr. Šúpolová Ivana

2. Martin Beneš, Sára Pástorová- I.C- Pohľad do kabinetu kuriozít cez dielo De rebus falsae et dubiae existentiae od M. Sentivániho, odbor 13, konz. Mgr. Hlavatá Veronika

3. Petronela Halmová- IV.G- Mikroskopické vyšetrenie močového sedimentu, odbor 06, konz. Mgr. Nagyová Mária

Vyhodnotenie školského kola SOČ :

Odbor 06 Zdravotníctvo a farmakológia

1.m- Petronela Halmová

Odbor 13- História, filozofia, právne vedy

1.m- Martin Beneš, Sára Pástorová

Všetkým súťažiacim veľmi pekne ďakujeme za ich účasť a víťazom jednotlivých odborov srdečne gratulujeme.  Držíme im päste v Krajskom kole SOČ, ktoré sa bude konať aj tento školský rok dištančnou formou.