ÚSPECHY A OCENENIA

SOČ 2019

Dňa 14.3.2019  o 13,00  sa konalo na našej škole školské kolo SOČ v odbornej učebni B 6. Predsedníčkou hodnotiacej komisie bola PhDr. Katarína Hrašnová, PhD. a členmi komisie boli Mgr. Radoslava Šarvaicová, Mgr. Alena Krištofovičová. Celú súťaž SOČ viedla koordinátorka PaedDr. Darina Hanáková, MPH. Súťažiaci sa tento školský rok zapojili iba do dvoch súťažných odborov a to 06- Zdravotníctvo a farmakológia, 13- História, politológia, právne vedy.

Vyhodnotenie školského kola:

Odbor 06

1. miesto- Erika Ostradecká- IV.C- Vplyv syntetických liekov rôznych farmakologických skupín na vznik vrodených vývojových chýb CNS

( konzultant Mgr. Juraj Takáč )

2. miesto- Tamara Slaná- III.C- Fyzikálno- chemická charakteristika neofcinálnych rastlinných olejov a ich využitie pri príprave liečivých mydiel

( konzultantka PharmDr. Ivana Šupolová )

3. miesto- Denisa Bučová- III.C- Návrh štandardných terapeutických postupov pre farmaceutického laboranta pri terapii varixov DK
                ( konzultant Mgr. Juraj Takáč )

Odbor 13

1. miesto- Mária Gašparová- III.C- Židia v Čachticiach počas 1. Slovenskéj republiky ( konzultant PhDr. Peter Sokolovič, PhD. )

Súťažiace, ktoré uspeli vo svojich odboroch postupujú na Krajské kolo SOČ.

Tento rok sa bude konať krajská prehliadka na Strednej priemyselnej škole stavebnej v Trnave. Držíme im všetkým päste, aby boli podo úspešné aj tam.

foto SOČ